Këto çizme vjeshtë 2018 janë ato për të cilat keni nevojë! 0

Nëse vjeshta është sezoni juaj i preferuar atëherë këto çizme të mrekullueshme duhet ti keni në garderobën tuaj për ti kombinuar me çdo veshje.Thurja e materialit të këtyre këpucëve I bën ato që të dallojnë dhe ngjyra neutral bën që të kombinohet me çdo ngjyrë tjetër.

Asnjë palë këpucë nuk e tregojnë më mirë se këto se vjeshta ka mbërritur.

Nëse jeni një fans I lidhseve atëherë zgjidhni një palë çizme të bardha si këto që mund ti kombinoni me çdo gjë.

Nëse ngjyra velvet është e preferuara juaj këto çizme janë të duhurat. Madje me zinxhirin prapa janë shumë të lehta për tu veshur dhe për tu hequr.

Nëse preferoni lëkurën e gjarprit këto çizme do t’ju bëjnë të ndiheni këndshëm ndërsa modeli shumëngjyrësh ndryshon nga të gjitha këpucët e zeza që dispononi.

 

Nëse jeni fans I xixave provoni këto çizme çorape të cilat duken kaq shik.

Ju pëlqen copa skoceze? Ndoshta kjo copë është dizajni më I lidhur me stinën e vjeshtës prandaj një palë çizme si këto janë të domosdoshme dhe për një pamje më moderne kanë edhe një zbukurim metalik.

 

Blini një palë këpucë me takë këndore e cila I jep një gërshetim të pazakontë kësaj këpuce klasike.

Këto çizme janë të bukura por edhe të rehatshme.

Nëse ju pëlqejnë çizmet e gjata investoni në këto çizme klasike prej lëkure të cilat do të doni ti vishni pafundësisht.

Në një sezon ku kudo shihen çizme të zeza ose kafe, sigurohuni që të dalloni me një palë këpucë vishnje.

Çizmet e kamoshit dhe stina e vjeshtës shkojnë shumë mirë sëbashku njësoj si kakao dhe altet dhe një palë çizme mbi gju do të duken fantastike më xhinse dhe funde.

Nëse ju pëlqejnë thembrat e dalaprovoni këto çizme të cilat me këto detaje do të parandalojnë që këmbët tuaja të jenë shumë të nxehta dhe të djersijnë.

Nëse ju pëlqen printi leopard atëherë dhurojini vetes tuaj një palë çizme të shkurtra elastike të cilat mund të vishen dhe të hiqen lehtësisht.

Nëse jeni fans I lëkurës së lustruar atëherë këto çizme me siguri ju kanë tërhequr vëmendjen ashtu si dhe shumë të tjeëve.

Çizmet nuk kanë pse të jenë gjithnjë të mbyllura si këto më lart të cilat tregojnë çorapet tuaja të bukura.

Nëse keni syze me printe si të guackës së breshkës atëherë pse të mos bilini edhe një palë çizme të cilat mund ti kombinoni me çdo gjë.

Një lajm I mirë; këtë sezon një trend I çizmeve janë edhe ato me takë të ulët me të cilat mund të ecim tërë ditën pa patur dhimbje këmbësh.

Nëse ju pëlqejnë qëndismat pse të mos blini këto çizme të kuqe me detaje fantastike.

Çizmet klasike Chelsea janë të domosdoshme këtë vjeshtë, por një palë prej lëkure të zeza dhe me shtresë kafe janë ato që I nevojiten garderobës tuaj.

Previous ArticleNext Article