Këto janë tre përputhjet perfekte romantike të shenjës tënde të horoskopit! 0

Në astrologji çdo shenjë ka një element (Zjarri, uji, toka dhe ajri) një modalitet (Kardinal, i rregullt, i ndryshueshëm) dhe një polaritet (mashkullore dhe femërore.0 në bazë të këtyre cilësive mund të zbulosh nëse dy shenja përputhen me njëra-tjetrën apo jo. Se cilat shenja kanë një përputhje perfekte me ju lexojeni më poshtë!Dashi

Binjakët – Luanët – Ujori

Demi

Akrepi-Gaforrja-Peshorja

Binjakët

Dashi- Akrepi-Binjakët

Gaforrja

Akrepi -Demi- Virgjëresha

Luani

Peshorja-Virgjëresha-Dashi

Virgjëresha

Gaforrja- Bricjapi-Demi

Peshorja

Luani-Demi-Ujori

Akrepi

Demi-Gaforrja-Binjakët

Shigjetari

Shigjetari-Ujori-Peshqit

Bricjapi

Bricjapi-Virgjëresha-Demi

Ujori

Dashi-Peshorja-Binjakët

Peshqit

Shigjetari-Bricjapi-Peshorja

Previous ArticleNext Article