Meghan Markle nuk do t`i shkojë në dasëm shoqes së ngushtë, edhe pse ajo ishte tek ceremonia e saj!

Dukesha e Sussex-it dhe Priyanka Chopra u bënë shoqe në 2016-tën, kur Megani interpretonte në serialin „Suits”. Në fillim të vitit, kur Prianka mori pjesë në dasmën e Meganit dhe Harr-yt, e gjithë bota nisi të pyeste nëse 37 vjecarja do t`ia kthente respektin mikeëshës së zemrës, kur ajo të lidhë kurorë me Nick Jonas.Martesa e këtyre të dyve do të mbahet në muajin dhjetor por shtypi britanik shkruan se Megani nuk do të marrë dot pjesë.

Arsyeja eshte fakti që është shtatzënë: protokolli mbretëror i dikton që të anullojë të gjitha angazhimet e madje, për këtë arsye dhe është detyruar të heqë dorë nga një pjesë e vizitave të programuara në Australi, Zelandën e Re, Tonga dhe Fixhi.

Previous ArticleNext Article