Tapeti i kuq i “People’s Choice Awards 2018”: Ja çfarë veshën VIP-at

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “People’s Choice Awards 2018” u mbajt të dielën në mbrëmje në Santa Monica në Californi, jo shumë larg zonës së zjarreve që kanë pushtuar Malibun. Por pavarësisht kësaj, tapeti i kuq i ceremonisë pa të parakalonin shumë emra të njohur të televizionit dhe kinematografisë.Victoria Beckham veshur me “Victoria Beckham”

Rita Ora veshur me Versace

Scarlett Johansson veshur me Versace

Kim Kardashian 

 Chrissy Teigen veshur me “Zuhair Murad”

Khloe Kardashian, Kendall Jenner, Kris Jenner, Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian

Mila Kunis veshur me “Alex Perry”

Amber Valletta veshur me “Victoria Beckham”

Shay Mitchell

Gwen Stefani

Sarah Silverman

Camila Mendes

Christina Hendricks

Danai Guirira

Lala Kent

 

Scheana Marie

Giuliana Rancic

Emeraude Toubia

Alejandra Azcarate

Nastassja Bolivar

Asia Jade

Previous ArticleNext Article