Vjehrra e Elitës përkëdhel barkun e rrumbullakosur të nuses! 0

Ata e mbajtën të fshehtë lajmin e shtatzënisë, e dukej se foto me barkun e rrumbullkosur të Elitës nuk do të shihnim. Por mesa duket çifti Elita- Gjiko kishte vendosur të na njihnin me gjëndjen e re të moderatores nëpërmjet klipit“Distanca” të publikuar vetëm 1 ditë më parë. Në një prej sekuencave të klipit çifti në pritje për t’u bërë prindër, ishin shtrirē teksa ai përkëdhelte barkun e saj të rrumbullakour. E meqë bukuroshja e ekranit e ka kauar periudhën e rrezikut dhe efekti surprizë u realizua me daljen e klipit, duket se familjarët e çifit nuk do të tregohen më aq të rezervuar.

Të paktën mami i reperit zonja Lirie, ka postuar një foto në isntatstoryn e saj, teksa duket sëbashku me nusen ose renë siç i thonë në Kosovë, duke përkëdheliur nipin apo mbesën që ndodhet në barkun e Mami Elitës. Për zonjën Gjikolli kjo do të jetë hera e parë që ajo do të bëhet gjyshe, ndaj edhe me siguri ajo mezi po pret bebushin!
Sa bukur!

Previous ArticleNext Article