Nga velinë në modele e suksesshme: Këto janë 10 pozat më seksi të Anisa Mukaj

Anisa Mukaj nuk është emër i panjohur në radhës e vajzave të bukura e seksi shqiptare. Përkundrazi, e njohim të gjithë si një ndër velinat brune më të spikatura të emisionit investigativ “Fiks Fare”, emision të cilin modelja diti t’a vlerësojë për rritjen e saj në karrierë.

Kohët e fundit Anisa gjendet jashtë vendit dhe fal kontratave me agjensi të rëndësishme modelingu po zhvillon karrierën e saj në Milano e Stamboll, ku shumë shpejt do të jetë pjesë e serialeve turke, siç ka treguar edhe në intervistat e fundit.Ne i hodhëm një sy Instagramit të modeles shqiptare dhe ndonëse e kishim shumë të vështirë, ia dolëm të përzgjidhnim (vetëm) 10 pozat më seksi të Anisa Mukaj.

Previous ArticleNext Article