Victoria Beckham pret flokët gjatë rrugës për në People’s Choice Awards! 0

Mund të pretendoni se Posh Spice dora vetë mund të jetë në gjëndje të përkryer ndërsa shkon në një eveniment të vipave në tapetin e kuq por Victoria Beckham na tregoi një të vërtetë ditën e dielë ndërsa po shkonte në People’s Choice Awards 2018.


Për të ishte një natë e rëndësishme pasi mori çmimin e parë të Fashion Icon për punën e saj në këtë industri por udhëtimi i saj për në Barker Hangar në Santa Monika provoi se ajo është shumë e qetë. Para se të arrinte në event dhe të dilte para fotografëve Victoria preu flokët në një makinë që po lëvizte.

E shoqëruar nga parukieri i saj Ken Paves përgjatë rrugës për në event, stilistja dokumentoi transformimin e saj të shpejtë. Në Storyn e saj në instagram ajo tha: “Pra po pres flokët dhe po bëj makijazh në makinë. Pse po e bën këtë Ken? Ishte dikush me vonesë sot?” Paves po priste flokët e Victorias ndërsa artistja e makijazhit Wendy Rowe po i bënte makijazhin.

Gjithë ky stres ja vlejti pasi ylli 44 vjeçar dukej e mrekullueshme veshur me një bluzë të bardhë të kombinuara me një palë pantallona të markës së saj.

Burimi/ Marie Claire

Previous ArticleNext Article