3 muaj pas lindjes, këngëtarja shqiptare shumë shpejt nënë për herë të dytë

Ajo u bë nënë më 28 gusht por duket se roli i ri i ka pëlqyer shumë këngëtares nga Shkupi, Adelina Tahiri. Në një video live të realizuar me fansat në Instagram, 25-vjeçarja nuk e ka fshehur dëshirën për tu bërë shumë shpejt nënë për herë të dytë madje u shpreh se ka nisur të mendojë që tani për të zgjeruar familjen e saj.Adelina Tahiri ëështë martuar me partnerin e saj, avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov dhe u bënë prindër për herë të parë të një djali që vendosën ta quajnë Jon.

Previous ArticleNext Article