Erza, vajza shqiptare e përkëdhelur prej VIP-ave dhe për një goxha arsye!!!

Vogëlushja nga Kosova Erza Muqolli  jeton në Francë ku ka rrëmbyer zemrat e shumë njerëzve me talentin e spikatur muzikor. Pjesëmarrja në një spektakel muzike ka qenë ëndrra e hershme e saj,  e kjo iu realizua me  “France got talent” ku pat zënë vendin e 3-të.Zëri I saj ka mahnitur publikun duke fituar krahasimin me këngëtaren e njohur franceze, Indila. Erza është aktualisht pjesë e grupit Kids United, të mbështetur nga Unicef, I cili ështe tejet I pëlqyer dhe  jep koncerte në mbarë botën.

Previous ArticleNext Article