Mimoza “harron“ Seldin, tre muaj pas ndarjes më e qeshur se kurrë në krah të reperit!! 0

U përfol shumë ndarja e tyre përpara tre muajsh; një cift aq simpatik që i jep fund lidhjes, dhe aq më tepër kur janë të njohur të dy, kjo sigurisht që do të diskutohej gjerë e gjatë.Por Mimoza Shkodra duket e ka hedhur pas krahëve shkëputjen nga Seldi Qalliu. Ajo po vazhdon jetën si normalisht dhe po përgatit një projekt të ri. Këtë e tregoi reperi Gold Ag përmes një postimi në Instagram.

“Gold & Mimoza”, ka shkruar ai në krah të fotos pa dhënë më shumë detaje. Kjo ndërkohë që Seldi i ka lënë përkohësisht mënjane projektet muzikore, sepse është I angazhuar me “ Dance With Me“`.

Previous ArticleNext Article