Anjeza Shahini tregon fotot me barkun e rrumbullakosur!!! 0

Këngëtarja me zërin e mrekullueshëm dhe modestinë e madhe na ka treguar përmes rrjeteve sociale disa foto të saj ndërsa është në muajin e pestë të shtatzanisë, dhe duket e mrekullueshme!!!Në thjeshtësinë që e karakterizon, Anjeza Shahini është rrëzëllitëse.

Sigurisht, ajo është duke përjetuar momentet më të bukura të jetës: kurorëzimin e dashurisë me një fëmijë, e ku ka më bukur!

Po është dhe shumë e kujdesshme, sic tregon po në platformat sociale, sepse ndonëse nga kafeja nuk ka hequr dot dorë plotësisht, kujdeset të paktën që ta pijë pa kafeinë!!

Previous ArticleNext Article