E dashuruar kokë e këmbë! Armina s’përmbahet kur sheh KËTË foto të Shkëlzenit! 0 751

Shkëlzen Berisha nuk është shumë aktiv me publikime fotosh në rrjetin social Instagram, ama kur vendos të publikoj ndonjë foto tërheq vëmendjen edhe të partneres së tij, Armina Mevlani. Kjo e fundit pasi ka parë të fejuarin e saj veshur me kostum ngjyrë vishnje nuk është përmbajtur.Ajo ka ripostuar foton e tij në Instastory duke bërë fytyra të habitura dhe duke shprehur njëkohësisht dashurinë e saj si në llogarinë e vet por edhe në atë të Zenit (siç e thërret ajo).

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë prej vitesh në një histori dashurie ndërsa u fejuan në një cermei private në kryqytet në 14 tetor.

Previous ArticleNext Article