Printet tigër, leopardi i ri! 0

Printet leopard janë ende neutral por shumë popullor siç mund ta keni parë kudo por tashmë mesa duket një tjetër trend po I zë vendin. Tashmë kudo po shihet printi i tigrit sin ë pardesy, çanta, size, fustane apo funde. Që prej shfaqjes së këtij printi nëpër pasarela, ky trend po merr mërmasa të mëdha dhe mesa duket po bëhet I preferuari I kësaj vjeshte.

Burimi/ELLE

Previous ArticleNext Article