Ariana Grande  pret bishtin e saj të gjatë dhe duket e mrekullueshme !

Ditën e enjte këngëtarja e njohur amerikane Ariana Grande postoi një foto në instagramin e saj ku tregonte prerjen e re të flokëve të saj dhe dukej komplet ndryshme.Bishti i saj i gjatë që e karakterizonte nuk ishte më. Flokët e saj tashmë kanë një gjatësi deri te shpatullat. Më parë ajo tha se bishti I saj ishte paksa I dhimbshëm për tu mbajtur prandaj dhe nuk mund ti vëmë faj për këtë ndryshim në pamje.

Menjëherë pas ndarjes së saj nga Pete Davidson, ai u dallua me një model të ri flokësh ndërsa tani mesa duket është rradha e Arianas!

Burimi/Cosmopolitan

Previous ArticleNext Article