Ju e zgjodhët! Ja mashkulli shqiptar më seksi…

Bota e zgjodhi mashkullin më seksi të planetit Tokë. Idriz Elba, aktori Hollywood-ian e fitoi këtë trofe për vitin 2018, sigurisht me meritë të plotë. E nisur nga kjo, ne të bordo. al menduam të realizojmë një sondazh të ngjashëm, për të zgjedhur mashkullin shqiptar më seksi. Për të së vërtetës na vjen mirë që të tillë Shqipëria ka plot. Duke qenë se votuesve të bordo.al ju lamë kohë 1 javë për të zgjedhur të preferuarin e tyre, kohë kjo mëse e mjaftueshme për të bërë zgjedhje të mirëmenduar.

Dhe po, pra po! Nik Xhelilaj është ai që e fitoi këtë trofe në sondazhin tonë me 20% të votave, për t’u ndjekur nga Alban Ramosaj dhe Lorik Cana.

Më poshtë shijoni disa foto të të përzgjedhurit tuaj!

Kjo mund të ishe ti 😉 

Ja si bëhen dhe muskujt për të qenë seksi! 

 

View this post on Instagram

 

Battle that damn rope ⛓? #startingtheweek #startingover #startingstrength #stayfit #aimhigh @mcfit_ @johnreedfitness_

A post shared by NIK XHELILAJ (@nik_xhelilaj) on

Çmim i merituar plotësisht! 

Previous ArticleNext Article