U imituan tek “ Portokalli`, ja si reaguan Rudina Magjistari dhe Elton Ilirjani !!!

Elton Ilirjani ishte në studion e Rudina Magjistarit për të folur mbi një sërë temash, por moderatorja bëri, c`bëri e nxorri bisedën tek imitimi që u është bërë të dyve në Portokalli. Ajo tha se kishte pritur me padurim ta kishte Eltonin në studio për të folur mbi këtë situatë, dhe reagimi I të dyve ndaj imitimit të bërë, ka qenë më I bukur s`bëhet: shpërthyen në të qeshura  e duket po e shijonin shumë atë që shihnin.

Komentet , sipas biznesmenit, kanë qënë shumë pozitive.

Humori duhet marrë me sportivitet. Realizimi ishte shumë i mirë. Është një gjë që nuk duhet të na shqetësojë. Është një kujtim shumë i bukur për ne të dy” – u shpreh ai.

Previous ArticleNext Article