Festë në familjen Berisha! Diplomohet ‘supermbesa’ e ish kryeministrit Sali Berisha

Mbesa e ish-kryeministrit të vendit Sali Berisha ka përfunduar një etapë të rëndësishme të jetës së saj. Dasara Malltezi- vajza e Argita Berishës- ka përfunduar me sukses studimet e larta për menaxhim në Rotterdam të Hollandës dhe ditën e djeshme ka pasur edhe ceremoninë e diplomimit.Vetë 22-vjeçarja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram momente nga ceremonia dhe sigurisht që shfaqej tejet e emocionuar dhe e lumtur.

Dasara Malltezi është vajza e juristes Argita Berishës (vajza e Sali Berishës) dhe Jamarbër Malltezit.

Previous ArticleNext Article