Rikthehet fustani me pala sipër gjurit, e konfirmon Kate Middleton! 0

Kate Middleton, Dukeshë e Kembrixhit, i ka mbajtur adhuruesit në “ankth“: cila do të ishte veshja e saj e radhës gjatë një daljeje publike ( sepse është frymëzim për shumë gra e vajza ). Kate ka veshur praktikisht cdo ngjyrë te ylberit, duke shkuar nga e kuqja e thellë tek palltot blu e fustanet e verdha. Këtë herë, dukesha mbërriti në ambjentet e BBC-së ne kuadër të javës kundër bullizmit, me një jeshile të butë, një fustan njëngjyrësh me pala sipër gjurit, duke vulosur kështu faktin që kjo gjatësi mbetet klasike dhe ndonëse interesi mund të zbehet për ca kohë, ajo rikthehet sërish! 

Previous ArticleNext Article