Zajmina bën matchy-matchy me vajzën dhe duken kaq bukur!! 0

Zajmina Vasjari është kënaqur pa masë këtë të shtunë me të bijën, Khloe. Por këtë radhë, nuk kishte sesi i shpëtonte vëmendjes një detaj shumë i vecantë i shëtitjes së tyre: nënë e bijë ishin veshur kokë e këmbë me rroba ngjyrë rozë!!



Dukeshin kaq të këndshme të dyja!! Që kur u bë nënë, nuk e kemi parë Zaiminën të “shkulet“ për ndonjë moment nga e vogla e saj!

Previous ArticleNext Article