Nëse keni pyetur ndonjëherë pse është kaq e bukur Almeda Abazi, duhet të shihni babain e saj!

Almeda Abazi është me të vërtetë një vajzë shumë e bukur, e jo më kot ajo ka fituar kurorën e më të bukurës shqiptare. Por shprehja “dardha bie nën dardhë”, për aktoren simpatike do t’i përshtatej më së miri. Hijeshinë ajo e ka në gen, e pasi të shihni këto foto do të na jepni të drejtë!Ky djaloshi shtatlartë e tejet simpatik është babi i Almedës. Duket se mami në pritje është bërë nostalgjike dhe ka postuar në instastory disa foto të rinisë së të atit. Një burrë kaq i pashëm, sigurisht që do t’i trashëgonte genet e bukura tek vajzat!

Me siguri edhe nipi që pritet të vijë së shpejti do të marrë nga genet e mamit e të gjyshit!

Previous ArticleNext Article