Bes Kallaku i zë vendin Kledi Kadiut në jurinë e Dance With Me??

 

Luftë e egër në botën e spektaklit apo jo?  Epo, nuk është gjithmonë ashtu! Bes Kallaku ka zëvendësuar këtë mbrëmje Kledi Kadiun në jurinë e Dance With Me, por jo përgjithmonë.

Balerini aq i dashur për publikun nuk do të mundet ta ndjekë spektaklin nga afër për dy javë sepse është në Romë, për koncertin “ Të bashkuar në muzikën dhe kujtimin e Skënderbeut“.

Aktori I humorit nuk e ka zënë vecse për pak atë karrige, duke I veshur megjithatë edhe për aq kohë sa ishte, stilin e tij. Por paska pasur edhe një surprizë tjetër juria këtë radhë: praninë e Anbjeza Majës që nuk kërcente dot për shkak të një incidenti.

Previous ArticleNext Article