Anna Lika një yll? Shikoni pak të ëmën!!!!

Aktorja e re bjonde ka goditur që në fillim me bukurinë e saj.Por së fundi, vëmendjen e ka rrëmbyer krejtësisht e ëma. Anna postoi në rrjetet sociale një foto të saj kur ishte fëmijë dhe nënën që e mbante në krah.

Ngjashmëria është e madhe, por bukuria e të ëmës, Ilda e ka mahnitur të gjithë ata që e kanë parë fotografinë. “Mami im dhe unë! Ps: unë s’bëhej fjalë të kisha vetulla dhe më falni për lakuriqësinë time”, ka shkruar Anna.

Në fakt, nuk ka përse shqetësohet se nuk e ka kush mendjen tek pamja e saj në atë foto!

Previous ArticleNext Article