E bukur, elegante dhe shumë klas: vajza e Blendi Fezviut na la pa fjalë! 0

E keni parë së fundi vajzën e madhe të moderatorit të njohur Blendi Fezviu? Nuk ekzagjerojmë aspak nëse themi se është bërë një yll i vërtetë! Ajo shoqëroi të atin  në Vatikan dhe ishte pak të thuhet, mishërim i të bukurës dhe elegancës!!Mishel u shfaq si një zonjushë e vërtetë, me një veshje elegante të zezë. Eventi ka qenë padyshim një ngjarje e rrallë për të, një nga ato gjëra që nuk harrohen lehtë në jetë. Papa Françesku priti në selinë e shenjtë  delegacionin e 200 shqiptarëve, ne kremtim të  550-vjetorit të vdekjes së Gjergj Kastrioti Skënderbeu, dhe Blendi Fevziu ishte një nga te ftuarit e tij.

Previous ArticleNext Article