Si të dukeni tmerrësisht mirë në aeroport sipas këtyre ikonave të Hollivudit! 0

 

Ndërsa me mijra udhëtarë mundohen të gjejnë bileta për avion që të festojnë Ditën e Falenderimeve me familjen e tyre askish nuk e ka mendjen që të duket stil në aeroport.
Personat që janë shumë të zënë duhet të mbajnë mend etiketat e valixheve apo të organizojnë dokumentat e udhëtimit por po sikur ndërkohë të mbash një strategji bukutie që është sa shik aq dhe e thjeshtë?
Mos shihni më larg se yjet e Hollivudit për tu frymëzuar.
Kaçurrelat platin dhe palltoja e zbehtë prej pellueshi e Merlin Monroe dëshmojnë fuqinë dhe glamurin e saj ndërsa buzëkuqi i kuw i Rihanas tregon të vetmen gjë që ajo ka nevojë për tu dukur bukur.
Nga flokët dhe makijazhi mini malist i Kate Moss në vitet 90-të te  stili ekstravagant i Jennifer Lopez ja momentet më të bukura të aeroportit e të gjitha kohrave.Audrey Hepburn 1953

Elizabeth Taylor 1955

Marilyn Monroe 1959

Twiggy 1965

Briggite Bardot 1967

Sophia Loren  1967

John Lennon and Yoko Ono, 1969

Jackie Onasis 1970

Jane Birkin and Serge Gainsbourg, 1977

Princesha Diana 1981

Kate Moss and Johnny Depp, 1994

Winona Ryder and Gwyneth Paltrow, 1997

Naomi Campbell, 1998

Rihanna 2014

Victoria Beckham 2016

Kim Kardashian 2017

Bella Hadid 2017

Selena Gomez 2017

Chrissy Teigen 2017

Kendall Jenner 2017

Jennifer Lopez 2018

Burimi/ Cosmopolitan

Previous ArticleNext Article