Palltoja e Melania Trump shkakton polemika: “ Duket si gjeldeti!!!“.

Zonja e parë e Shteteve të Bashkuara dhe i shoqi, presidenti Donald Trump morën pjesë në ceremoninë tradicionalë të faljes se gjelave të detit, që zhvillohet përvit në Shtëpinë e Bardhë. Por Melania është vënë në shënjestrën e batutave në internet për shkak të palltos që kishte veshur për këtë event ( dhe që kushtonte jo pak, por gati 10.000 dollarë).

Krijimi i Dior I është dukur I cuditshëm perdoruesve të rrjeteve sociale, që vërshuan me komentet se veshja të kujtonte gjelin e detit!!  Duket sikur Melania po pret edhe ajo që t`I thërrasin emrin, ka shkruar njëri prej tyre duke iu referuar faktit që gjelave që do të falen, u thirret emri ne ceremoninë e mbajtur me rastin e Ditës së Falenderimeve!Previous ArticleNext Article