Të martohesh me të bardha? Jo gjithmonë, ja yjet që kanë bërë ndryshe!!! 0

Nga Mandy Moore tek Reese Witherspoon, në Hollywood jo të gjitha vishen me të bardha në ditën e dasmës. Mandy u vesh me rozë në ditën e vet të madhe dhe dukej një yll!Roza ishte ngjyra edhe për Kaley Cuoco ( martesa ama nuk i zgjati shumë)

Aktorja Shenae Grimes është martuar me një fustan të zi të mrekullueshëm nga Vera Wang

Jenna Dewan Tatum , edhe ajo me një rozë të lehtë ( por edhe kjo sapo u nda)

Emma Thompson e kishte shumëngjyrësh fustanin e dasmës ( u divorcua në 1995)

Dita Von Teese u martua me vjolë

Gwen Stefani, një ujvarë bardhë e rozë

 

Po dhe një imitim I lëkurës së gjarprit si Piper Perabo….

Previous ArticleNext Article