Çfarë ndodhi! Flor Binaj e bëri zemrën gur, na prezanton shtëpinë me 1 foto të vajzës

Aktori i humorit Florian Binaj është shumë i rezervuar kur vjen puna te jeta private dhe rrallë herë mund të ndodh që të publikojë foto të familjes së tij.

Por mëngjesin e sotëm aktori ka zgjedhur që të ndajë me gjithë ndjekësit e tij në Instagram një pamje të shtëpisë së tij dhe më saktë të pamjes së tij të zakonshme çdo mëngjes. Binaj tregon në foto vajzën e tij të madhe 4-vjeçare e cila qëndron në mesin e dhomës e sheh kukullën e saj të preferuara, pa të cilën nuk ikën në kopësht.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Në foto shfaqet vajza e madhe e aktorit e quajtur Krena e cila vetëm 2 muaj më parë ka mbushur 4 vjeç, ndërsa në foto dallohet qartë edhe shtëpia e arreduar bukur e plot elegancë. Sigurisht në një shtëpi me fëmijë nuk kanë sesi të mungojë edhe artileria e rëndë e lodrave të pafundme, një pamje kaq e zakonshme në një shtëpi me fëmijë.

Florjan Binaj është i martuar me bashëkshorten e tij Sadinën dhe janë prindër të dy fëmijëve vajzës Krena dhe djalit Glauk që për pak ditë mbush 3 dhjetor.

Previous ArticleNext Article