Maison de Parfume sjell “Sisley” në Tiranë/ Fotot nga eventi 0

Ka qenë një pasdite ndryshe ajo e ditës së djeshme për klientët e “Maison de Parfume”, dhe jo vetëm. Brandi i njohur mblodhi besnikët e saj dhe emra të njohur të ekranit përmes një pritje të organizuar në ambientet e Qendrës Toptani, për të prezantuar linjën më të re “Sisley”, e cila vjen për herë të parë në Shqipëri. Drejtuesja e “Maison de Parfume”, Esmeralda Prodani ka pritur të ftuarit në eventin e organizuar, duke i njohur nga afër me linjën luksoze, që përfshin kozmetikë, make up dhe flagrancë.

“Maison de Parfume” është përfaqësuesi zyrtar i markave të parfumeve artizanale dhe lukzose, e cila operon në vendin tonë që prej vitit 2009.Esmeralda Prodani, Olti Curri

Fjodora Fjora

Jonida Vokshi 

Elena Malaj 

Armina Mevlani 

 

Merita dhe Klajda Gjosha

Sabina Kodra 

Valbona Metaj, Ornela Muçaj

Mimoza Ndroqi

Dasara Karaiskaj

Esmeralda Prodani, Rezart Veleshnja 

Rezart Veleshnja 

Armand Peza

Odeta Banushaj, Edisa Shahini

Olti Curri, Desada Metaj 

Erblin Jaku

Anxhelina Kotorri

 

 

 

 

Previous ArticleNext Article