I bëjnë dhuratë për djalin, Erion Veliaj: “Edhe kjo i duhet birit tim…”

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka qenë i pranishëm ditën e djeshme në një aktivitet në një shkollë komuniatare në kryeqytet. Të pranishmit në aktivitetin e sportit Taekëondo i kanë bërë Veliajt një dhuratë për djalin e tij të vogël, i ardhur në jetë më 6 tetor të këtij viti. Ata i kanë dhuruar kryebashkiakut një bluze- fanellë- të këtij sporti me emrin e vogëlushit Kajan Veliaj.

I entuziasmuar nga dhurata, Veliaj e ka publikuar bluzen në Instagram duke e komentuar atë me fjalët: “Ore po unë e vë të flejë dhe Taekëondo-ja i duhet këtij birit tim dhe nuk më gjumë gjithë mëhallë.”

Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij juristja Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë të djalit Kajan, 4 vite pasi kurorëzuar në martesë historinë e tyre të dashurisë.

Previous ArticleNext Article