Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani celebrojnë bashkëpunimin në një event/ Fotot

 

Dy blogeret e njohura të modës Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani kanë bashkuar potencialet e tyre, duke krijuar dyqanin e përbashkët “Delirium Shop Albania”. Dhjetra të ftuar mes tyre emra të njohur të ekranit, trokitën gotat me ‘të zonjat e shtëpisë’ për t’ju uruar atyre sukses në sipërmarren e re. Më herët në postimet e ndryshme në llogaritë e tyre në rrjetin social instagram, Armina dhe Jonida kanë lajmëruar se në dyqan do të vijnë ekskluzivisht në Shqipëri marka të njohura të biznesit të modës botërore. Fotografi i bordo. al ishte aty dhe ne ju sjellim përmes fotove të gjithë ftuarit VIP, si dhe pak nga atmosfera e krijuar në “Delirium Shop Albania” pasditen e së hënës.

Jonida Maliqi

Shkëlzen Berisha, Armina Mevlani

Jonida Maliqi, Romina Ferra

Armina Mevlani, Dorina Mema

Dorina Mema

Suada Sherifi

Sonila Çaushi, Olti Curri, Ersi Ngjela 

Ketrina Jarazi, Agnesa Hadërgjonaj

Fjodora Fjora

Mimoza Mevlani 

Rudina Dembacaj

Olti Curri, Armina Mevlani 

Emi Frangaj (djathtas)

Gerta Gixhari

Armina Mevlani dhe Monika Dajçi

Nga e majta: Ori Kuçi, Elona Muskaj, Eriselda Kuçi

Era Xhabafti

Arber Cepani

Arlinda Dudaj

Orinda Huta, Marcela Lati

Sara Kolami

Jurgen Memishaj, Ornela Muçaj

Deborah Keçi, Eni Shehu

Valbona Metaj

Nga e majta: Vjosa Muçaj Ademi, Anita Muçaj Haradinaj, Lola Haradinaj

Senera Hoxha, Ervin Kurti

Anda Basha

Sara Kolami, Niko Komani, Odeta Banushaj

 

Previous ArticleNext Article