Këngëtarja bjonde ndryshoi look dhe ngjyra e flokëve është një SURPRIZË E VËRTETË!

Ajo ka qenë historikisht bjonde, ama zgjodhi që këto ditë të ndryshoj ngjyrën e saj të flokëve. Vesa Luma nuk njihet për eksperimente të pamjes ama kur bën një ndryshim një herë në kaq kohe, sigurohet që t’i habisë të gjithë.

Këngëtarja nga Kosova i leu flokët e saj ngjyrë rozë duke na surprizuar të gjithëve me pamjen e re. Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë besnike të flokëve bjond, duhet thënë se edhe me këtë look të ri 32-vjeçarja duket mjaft mirë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article