VIP-at shqiptare që luajnë me ngjyrat e forta ( dhe na sjellin ca ide për kombinime)!!! 0 2003

Ngjyrat tradicionale i duan të gjithë, sepse me ato je në territor të sigurtë: nëse vesh të zezën, te bardhën, ngjyrat e tokës apo grinë zor se mund te gabosh në kombinime. Kur vjen fjala ama tek ngjyra të guximshme e të forta si roza e ndezur, një e kuqe verbuese apo një limon i fortë që duket se nuk të shkon me asgjë , shumë ngurrojnë t`i mbajnë në trup, jo sepse nuk i pëlqejnë, por sepse mendojnë që nuk duken mirë. Epo, ja disa veshje nga VIP-at që tregojnë se këto ngjyra mund të bëhen pjesë e garderobës, e mjaft interesante madje:Bleona nuk e ka problem të eksperimentojë, dhe në fakt, si e kuqja e fortë ashtu dhe kjo bulja elektrike, duhet ta pranojmë, i rrijnë shumë mirë!

Jonida Maliqi, e njohur për stilin e saj nuk gabon kollaj, dhe e ka kombinuar shumë bukur si vjolën, ashtu edhe të verdhën e fortë!

Në këto ujra lundron ndonjëherë edhe Alketa Vejsiu

Armina Mevlani qenka fanse e të kuqes!!!!

Lori Hoxha nuk e ka problem  neonin e ndezur, po ju?

Po këtu gjejmë që luan me sukses edhe Luana Vjollca!!

 

Previous ArticleNext Article