Ami dhe Ermali nuk e përmbajnë veten! I shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një prej çifteve më të konsoliduar të showbizit shqiptarë. Dyshja është martuar që në shtator të 2010-ës por pavarësisht viteve nuk ngurojnë që herë pas here t’i shprehin publikisht edhe dashurinë njëri-tjetrit. Mëngjesin e së hënës ka qenë Ami ajo që ka publikuar një foto me aktorin e humorit duke shkruar: “Me ty në krah gjithmonë”.

 

View this post on Instagram

 

Me ty ne krah gjithmone❤!

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Edhe Mamaqi nga ana e tij ka publikuar disa foto të tjera të çiftit duke bërë edhe dedikimin e tij. “…dhe ëndrrat bëhen realitet. Amarda Toska ëndrra ime”,anë fjalët e tij.

 k

View this post on Instagram

 

…dhe ëndrrat bëhen realitet. @amardatoska my dream?

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Urimet dhe dedikimet që çifti i bën njëri-tjetrit janë të shpeshta e jo vetëm në data speciale. Ami dhe Ermali tashmë janë edhe prindër të dy fëmijëve djalit Joelit dhe vajzës së vogël të quajtur Sia.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article