Eranda Libohova tregon dhimbjen e madhe të dashurisë: “ Ai iku në Amerikë, unë vetëm qaja!“.

Është një prej këngëtareve më të dashur të publikut shqiptar, dhe një njeri në dukje gjithmonë optimist. Erandën jemi mësuar ta shohim të qeshur, por ka pasur dhe ajo dhimbje të mëdha në jetë.Është një histori e trishtë dashurie ajo për të cilën këngëtarja ka folur në “Siluetë”.  “Jam plagosur një herë në jetën time. Qaja dhe dëgjoja Toni Braxton, pasi ai iku në Amerikë,” ka treguar Eranda.

Më tej, ajo shtoi se për cështjet personale, më të lehtë e ka pasur të hapet me shoqen e ngushtë sesa me të motrën, Irmën, me të cilën ka një diferencë të madhe moshe.

Previous ArticleNext Article