Këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë: Së shpejti dasmë!

 

Duket se për Erik Lloshin po mbarojnë ditët e beqarisë, pasi shumë shpejt këngëtari do të celebrojë dashurinë me të fejuarën Rominën. I ftuar në programin “Familja” në Tv Klan këngëtari i baladave pranoi se ja ka bërë propozimin Rominës, ndaj vitin tjetër do të organizohet dasma.

Eriku rrëfeu se i ka kërkuar të fejuarës të bëhet gruaja e tij, nëpërmjet një pozie por duke mos dhënë detaje.

Dhe ne jemi mëse të kuptueshëm!

Previous ArticleNext Article