Ajka ndërpret Xhensilën ndërsa këndon, zëri i vogëlushes është aq i këndshëm!!!

E qeshura i del nga shpirti Xhensila Myrtezajt , kur vajza e saj e vogël Ajka e ndërpret ndërsa këndon, sepse kërkon vëmendjen e të ëmës. Vogëlushja nuk duket në videon e postuar nga këngëtarja, por zëri i saj dëgjohet i fortë, dhe doemos, ka nga ngjan!!Xhensila dhe i shoqi, aktori I humorit Bes Kallaku u bënë prindër disa muaj më parë, por janë treguar shumë hermetikë kur vjen fjala tek shfaqja e vogqlueshes në rrjetet sociale.

Ata janë përpjekur të mos nxjerrin mos nxjerrë foto të plota të saj, dhe videoja e fundit, ndonëse përcjell zërin e Ajkës, skenarit të mësipërm i qëndron besnike!

Previous ArticleNext Article