E lindi vajzën 48 vjec, Rachel Weisz: “ Nuk dua më fëmijë!!!“. 0

Bashkeshortja e agjentit të fundit 007 ka marrë një vendim kategorik në lidhje me zgjerimin e familjes se saj: boll më, s`ka fëmijë të tjerë!! Aktorja britanike është nënë e dy fëmijëve, një djali 12 vjec nga martesa e mëparshme dhe e vajzës tre muajshe me Daniel Craig.Por tani Rachel rrëfen se nuk dëshiron më asnjë fëmijë tjetër më aktorin e serisë Bond, dhe arsyjea është mosha.

Ylli hollivudian është 48 vjece dhe mendon se nuk ka më kuptim të mendojë sërish për një lindje tjetër. Rachel madje e konsideron “ një mrekulli“ edhe faktin që në këtë moshë, arriti të sjellë në jetë vogëlushen Ella. Aktorja ka qenë e martuar me regjizorin Darren Aronofsky, me të cilin ka dhe djalin, Henry.

Previous ArticleNext Article