Kënga Magjike e ngriti siparin, ja cfarë veshën prezantueset !!!! 0

Mbrëmja e së mërkurës shënoi celjen e natës së parë të gjysëmfinales së Kënga Magjie, me 11 konkurentë në radhë për të performuar në Pallatin e kongreseve përpara një publiku entuziast. Por ndërsa vëmendja sigurisht është e fokusuar tek këngët e festivalit, jo pak kureshtje ka pasur edhe për prezantueset e tij, Bora Zemani e Klaudia Pepa.Për balerinën e njohur, kjo ishte hera e parë që i besohet një rol i tillë. Pamje e Klaudias ishte pa te meta: një fustan blu elektrizues, i hapur përpara duke i ekspozuar këmbët, kombinonte bashkë joshjen dhe elegancën.

Ngjyra, tepër  e bukur nga ana tjetër, ishte dhe ajo garanci për sukses. Nuk mbeti pas as Bora, me fustanin e bardhë me shkëlqim, që shkonte shumë me look-un e saj prej brunete!!

Previous ArticleNext Article