Për herë të parë: Ajola Xoxa foton me Kajan 2 muajsh 0

Ajola Xoxa më në fund është bindur që të publikojë një foto me djalin e saj të vogël Kajan. Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion veliaj jo pa shkak ka zgjedhur ditën e sotme për ta na dhënë një imazh të djalit sepse sot ai mbush 2 muajsh.“Dy muaj me këtë qiell të vogël”, shkruan Ajola teksa mban në krah vogëlushin. Nënë e bir pozojnë përpara pemës së Vitit të Ri duke na treguar se në shtëpinë e tyre kanë mbërritur tashmë festat dhe madje këto janë festat më të veçnata të familjes Veliaj pasi këtë vit bashkë me Erionin dhe Ajolën feston edhe djali i vogël që erdhi në jetë më 6 tetor të këtij viti

Previous ArticleNext Article