Premera e filmit të Lorik Canës, të pranishëm Edi Rama dhe VIP-a të tjerë 0

Filmi autobiografiki futbollistit të njohur shqiptar Lorik Cana ka pasur mbrëmjen e 5 shjetorit premierën e tij. “Lorik” u shfaq ekskluzivisht për të ftuarit VIP në një event që u mbajt në një nga hotelet prestigjioze të vendit dhe ku të pranishëm ishin figura të rëndësishme si presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama shoqëruar nga bashkëshortja e tij Linda Rama, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja Anita, figura të tjera të politikës, jetës publike dhe ish-sportist të kombëtares shqiptare të futbollit.

Sigurisht që nuk kishte si të mungonte familja, bashkëshortja dhe miqtë e Lorik Canës, një prej figurave më të dashura të futbollit  shqiptar.Kryeministri i Kosoves Ramush Haradinaj dhe bashkeshortja Anita, Lorik Cana dhe bashkeshortja Monica.

Kryeministri Edi Rama dhe bashkeshortja Linda

Lorik Cana dhe Ramush Haradinaj


Lorik Cana dhe Oriela Nebiaj

Inva Mula dhe Noizy

Foto Strakosha, Altin LAla, Lorik Cana, Erjon Bogdani 
Bes Kallaku dhe Lorik Cana

Lorik Cana dhe bashkeshortja Monica
Jeri Lalaj, Jonida Skendo, Julka Gramo, Monica Ercoli Cana

Rame Lahaj, Noizy

Dritan Shakohoxha, Noizy

Rame Lahaj dhe Mirela Kumbaro

Previous ArticleNext Article