Lori Hoxha mendon se ka pozuar bukur, por ndjekësit nuk e falin! 0

Trashëgimtarja e Top Channel nuk i ndahet rrjeteve sociale, edhe pse është zhvendposur në Londër ku sigurisht, duhet të jetë shumë e zënë me kurset sepse po ndjek studimet.Në foton e fundit të postuar prej saj, Lori Hoxha shfaqet mjaft e thjeshte, ndonëse si gjithmonë e kuruar. Por ndjekësve këtë herë, më shumë sesa pamja e Lorit, u ka rënë në sy këmba e saj, që ka shkuar shtrembër.

Ku është nisur këmba tjetër, shkruan një nga ndjekësit me shaka. Avash me këmbën mbrapa se mos rrëzohesh, vazhdon një tjetër. Edhe Lori verë e ka kuptuar se dicka nuk shkon, dhe ka ndryshuar mesazhin shoqërues duke shkruar: “E di që këmba ime është e çuditshme, por unë jam e çuditshme“`.

Previous ArticleNext Article