Nata e II “Kënga Magjike”: Ja çfarë veshën artistët mbrëmë 0

Të enjten në Pallatin e Kongreseve u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike 2018”. Në skenë u ngjitën plot 20 artistë të ndarë në dy kategori: artistët e rij dhe këngëtarë të njohur, të cilët performuan live këngët e tyre.

Ja çfarë veshën disa prej artistëve dhe pjesmarrësve në natën e parë të festivalit:
Bora Zemani


Aurela Gace, Eli Fara


Orinda Huta


Mentor Haziri

Manjola Nallbani
Klaudia Pepa

Bora Zemani

Alar Band dhe Livia

Fifi dhe Mc Kresha

Flori Nazifi, Ines Neziri

Previous ArticleNext Article