Audrey Hepburn ka qenë një prej prej femrave më të bukura të botës, por si duket mbesa e saj?

Emma Hepburn Ferrer kërkon të ecë në gjurmët e gjyshes së saj të famshme, Audrey Hepburn. 24 vjecarja rrëfeu në një intervistë për  Closer Weekly se ajo erdhi në jetë një vit pasi vdiq ylli hollivudian në 1993-shin, por ka të njëjtën “thirrje“ si ajo për të ndihmuar njerëzit në nevojë.Audrey ka qenë bamirëse e madhe, dhe Emma thotë se që e vogël e ka pasur këtë ndjesi.

Doja shumë të ndihmoja njerëzit shprehet vajza, që kujton sesi i ati I tregonte gjithmonë lloj lloj historish për gjyshen që nuk e njohur kurrë. Përsa i takon pamjes ndërkohë, Emma është mjaft joshëse, por nuk ngjason shumë me Audreyn, ama prej saj paska marrë një gjë shumë të mirë  e  kjo mjafton!

Previous ArticleNext Article