Është pretendente për të fituar KM; por teksti i këngës së Fifit dhe Mc Kreshës është i kopjuar?!

”Psikopatja jote”, e kënduar nga Fifi dhe Mc Kresha është një ndër këngët më të pëlqyera të këtij edicioni të Kënga Magjike; madje pretendente edhe për çmimin e madh.

Por duket se një pjesë e tekstit, e përkatësisht pjesa e reperit Mc Kresha është e kopjuar. Ka qenë gazetarja Dasara Karaiskaj ajo që ka zbuluar këtë detaj, e cila e ftuar në programin “Rudina” tha se teksti ka një ngjashmëri të madhe me fjalët e këngës së huaj “Wyclef Jean- 911 ft Mary J. Blige”. Sipas Karaiskaj një mikja  e saj  e ka pyetur Kreshën për këtë fakt por ai e ka bllokuar.

 

“Psikopatja jote” ka më shumë se 2 milion shikime në youtube.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article