Kiara dhe Butrinti sërish bashkë? Fansat kështu mendojnë, dhe ja cfarë u bë shkak!

Ata nuk e kanë pranuar asnjëherë hapur lidhjen, por është diskutuar shumë rreth një historie dashurie mes moderatores Kiara Tito dhe këngëtarit Butrint Ymeri. U tha po kështu se ata i dhanë fund fare papritur, duke i mërzitur fansat, që me sa duket mezi c`presin ndonjë sinjal tjetër nga dyshja e njohur e showbizit.

Dhe një i tillë u mbërriti me foton që Kiara postoi në rrjetet sociale e në të cilën si rrallëherë, Butrinit dërgon një emoji me fytyrë të mërzitur. Ajo përgjigjet me një arush, dhe kaq u desh që të plasnin teoritë e një rikthimi të tyre bashkë!

Aq më tepër kur të dy ata nuk e ndjekin njëri tjetrin në rrjetet sociale. Të jetë ndonjë lloj paqeje apo kanë të drejtë fansat?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article