Kush është partneri misterioz i Eni Vasilit, njeriu që la Londrën për të ndjenjur në Tiranë me të!!

Moderatorja e njohur është përpjekur gjithmonë ta mbajë jetën e saj private larg syve të medias. Por disa gjëra, nuk mund te fshihen për një kohë të gjatë, dhe lidhja e dashurisë është një prej tyre.“ Panorama Plus“ ka zbuluar se njeriu që ishte në krah të Enit në prezantimin e  filmit dokumentar të Lorik Canës, është në fakt partneri i saj prej disa vitesh tashmë.Ai quhet Armand dhe është inxhinier informatike; mësohet se që prej viteve 1990 ishte vendosur në Londër, e pas njohjes me moderatoren ka dashur ta marrë atje.

Por Eni nuk e con ndërmend të lërë karrierën e ngritur këtu dhe televizionin që e adhuron, ndaj në fund, është dorëzuar ai, dhe ka vendosur të kthehet në Tiranë. Epo, kjo është goxha sakrificë e duhet vlerësuar, apo jo?

Previous ArticleNext Article