Nga Arditi, tek Olta e tek Venera; të gjithë lotët e këngës Magjike!! Paska qenë festivali i emocioneve të forta!! 0

Ardit Gjebrea rrëfeu se nuk i ka mbajtur dot lotët kur ka dëgjuar këngën e Flori Mumajesit, “Plas“. Kur e kishte dëgjuar për herë të parë, në studion e këngëtarit, ishin ditët e fundit të jetës së të ëmësm dhe pjesa ku thuhej“ “s’kemi me u pa më bashkë”, e ka bërë të qajë.Venera Lumani shpërtheu në lotë prapa kuintave dhe shkaku ishte cmimi që mori, “Vokali më i mirë femeror” .

Lotë edhe për Olta Gixharin; edhe pse duket goxha e fortë dhe me besim në vetvete, edhe ajo ka pasur emocione të mëdha, të cilat sidoqoftë, arriti t`I fshihte përpara publikut, duke i shprehur vetëm në prapaskenë.

Manjola Nallbani do të përlotej një ditë më parë prej këngës së njërit prej konkurentëve të rinj, Xhon Jesku, kushtuar të motrës që nuk jeton më.

Previous ArticleNext Article