Adelina Tahiri jeton në luks, por dhoma e saj e gjumit qenka tepër e thjeshtë!!!

Këngëtarja shqiptare bën një jetë tejet luksoze, dhe peshën kryesorë këtu e ka bashkëshorti i saj i cili është në gjendje mjaft të mirë financiare dhe padyshim, ia plotëson të gjitha tekat partneres së tij! Adelina së fundi ka ndarë pak nga jeta e saj private me ndjekësit, duke postuar në rrjetet sociale një foto që tregon pjesërisht dhomën e gjumit, ku shihet dhe krevati i djalit, të cilin e mban afër, si cdo nënë e re.

Ajo që na ra në sy menjëherë ishte thjeshtësia e dizajnit! Është një dhomë mjaft e bukur por aspak e ngarkuar, dhe neve na pëlqen! Adelina nuk e pati të lehtë fillimin e lidhjes mes milionerin maqedonas, dhe u kritikua mjaft për diferencën e madhe të moshës mes tyre, ndërsa disa  e thumbonin edhe për faktin që nuk zgjodhi një shqiptar.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article