Foto/ VIP-at që ishin të pranishëm në evenentin ODA

Mbrëmjen e së premtes është mbajtur në ambientet e Pallatit Presidencial eventi i quajtur ODA. Bazuar në kuptimin e mirëfilltë si dhoma më e rëndësishme e shtëpisë ODA mbledh nëpërmjet një mbrëmje gala, shqiptarët më të famshëm në botë. Personazhe të artit, showbiz-it, kulturës, politikës e biznesit ishin të pranishëm në eventin që organizohet për të dytin vit radhazi nga Ketrin Jarazi dhe Agnesa Hadërgjonaj. Bordo ju sjell përmes fotografive atmosferën e krijuar si dhe disa prej emrave VIP të pranishëm.

Ketrina Jarazi

Albërie Hadërgjonaj, Agnesa Hadërgjonaj

Elhaida Dani

Nik Xhelilaj

Tuna

Jonida Maliqi

Era Xhabafti, Tedi Ngjela

Emina Çunmulaj

Olta Gixhari

Nora dhe Blendi Klosi

Eva Murati

Agnesa Vuthaj

Isida Mollaymeri

Fjoralba Dizdari

Greis Petroviç

Eni Shehu, Sonila Çaushi

Lei Kraja

Evi Reçi

Arjola Shehu

Fundim Gjepali

Nora Klosi, Anjeza Maja

Orgesa Kalemi

Marsela Çibukaj

Sara Kolami, Niko Komani

Previous ArticleNext Article