MAC hap dyert në Tiranë;  për herë të parë brandi i njohur vjen në Shqipëri

Për herë të parë klienteve besnike (por jo vetëm) të markës prestigjoze së produkteve kozmetike MAC nuk do t’u duhet të udhëtojnë më jashtë Shqipërisë për të marrë produktet e bukurisë së kësaj marke. “MAC Cosmetics Store” ka hapur dyert në dyqanin që ndodhet në rrugën Sami Frashëri, ku gratë dhe vajzat e Tiranës do të gjejnë aty të gjitha produktet kozmetike të MAC.

Prej 35 vitesh të suksesshme që nga lançimi për herë të parë në treg, brandi i njohur i kozmetikës është kthyer në të preferuarin e emrave të njohur të showbiz-it shqiptar e atij botëror. MAC Cosmetics është renditur në tre brandet më të mira të make-up-it në botë, e fakti që edhe ne do të kemi mundësi ta kemi kaq pranë këtë dyqan është një lajm shumë i mirë, për të apasionuarat pas make-up-it dhe jo vetëm.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article